kim-jestesmy

Kim jesteśmy

Witamy na naszej stronie!

Nasza firma to rodzinna działalność w branży transportowej, poprzedzona wieloletnim doświadczeniem. Na polskim rynku działamy od lat 90 – tych. Od roku 2006 specjalizujemy się również w handlu drewnem budowlanym, świadczeniem usług stolarskich, oraz techniczno-doradczych. Nasza oferta obejmuje: tarcicę, więźbę dachową, boazerie, deski, łaty, szalówki czy deski podłogowe. Skład drewna naszej firmy znajduje się w miejscowości Goździówka, w okolicach Stanisławowa w powiecie mińskim.

Naszymi partnerami są wiodące firmy branży budowlanej i drzewnej, dzięki czemu świadczymy usługi o najwyższej jakości. Zatrudniani przez nas pracownicy i współpracownicy to wykwalifikowane, kompetentne osoby, dysponujące szeroką wiedzą, służący w każdej chwili naszym klientom profesjonalną radą i pomocą. W dalszym ciągu się rozwijamy, doskonaląc przy tym naszą działalność w branży produktów budowlanych. Celem przyświecającym prowadzeniu naszej firmy jest przede wszystkim zadowolenie oraz satysfakcja klienta, co jednocześnie jest dla nas gwarancją sukcesu.

zaufaj-profesjonalistom

Zaufaj profesjonalistom

oferujemy

Oferujemy

Sprzedaż drewna budowlanego oraz usługi stolarskie. Specjalizujemy się również w świadczeniu usług techniczno-doradczych. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Tarcicę budowlaną

Tarcicę stolarską

Deskę podłogową


Deskę boazeryjną

Deskę elewacyjną

Deskę tarasową

transport-i-surowiec

Transport materiałów

Oferujemy także własny transport, co umożliwia nam szybką realizację zamówień. Koszt transportu wliczamy w cenę przy większych zamówieniach, jeżeli odległość od punktu Składu Drewna nie przekracza 30 km. W innych przypadkach cena transportu do negocjacji!

Surowiec

Oferowane przez nas drzewo sosnowe i świerkowe pochodzi z nieskażonych Lasów Państwowych, którym nadano liczne certyfikaty świadczące o przestrzeganiu Zasad Dobrej Gospodarki Leśnej, takich jak zrównoważone korzystanie z zasobów leśnych, ochrona przyrody i respektowanie praw ludności związanej z obszarami leśnymi.

mapa

Kontakt

Powered by themekiller.com